Социална мрежа

magazin

Социална мрежа

Postby magazin » 04 Feb 2010, 23:36

Здравейте. Имам идея за нещо като българска социална мрежа и имам много въпроси относно реализацията.
Не съм виждал подобен сайт и мисля, че идеята е оригинална и с голям потенциал.
В момента всичко е в суров вид и само в главата ми. Много ще се радвам един ден това да стане реалност, но има някои неща които ме мъчат на този етап.
Основния проблем е, че нямам пари за реализацията му, а предполагам ще са нужни около 10 хил. лв най-грубо. Знам, че не е много, но ако тръгна да ги събирам, ще минат 5 години.
Чудя се първо има ли хора, които са готови да спонсорират подобни проекти.
Намерих в интернет някакви т. нар. "бизнес ангели", но не знам дали е препоръчително да се разчита на тях.

Другото нещо е, че нямам представа какви пари изкарва един успял сайт от реклами, а и никъде не пише...

дайте някаква информация, каквото и да кажете ще е от полза.

Brain

Re: Социална мрежа

Postby Brain » 08 Feb 2010, 11:43

На мен поне не ми става мн ясно точно какъв е проекта ти, а от това зависи към кого можеш да се обърнеш като спонсор. Преполагам не искаш да казваш с точност за какво става въпрос, за да не ти откраднат идеята и имаш право, но така и как да ти каже някой към кого да се обърнеш... Спонсори за проекти има но ... относително е :)
БРЕЙН ТРЪСТ ЕООД
гр. София, ул. Стара планина 5, ет. 8
Тел.: 0 700 45 400
Тел./факс: 02/439 4000
GSM: 0898 567 561
www.braintrust.bg

mirka

Re: Социална мрежа

Postby mirka » 16 Dec 2010, 14:53

magazin wrote:Здравейте. Имам идея за нещо като българска социална мрежа и имам много въпроси относно реализацията.
Не съм виждал подобен сайт и мисля, че идеята е оригинална и с голям потенциал.
В момента всичко е в суров вид и само в главата ми. Много ще се радвам един ден това да стане реалност, но има някои неща които ме мъчат на този етап.
Основния проблем е, че нямам пари за реализацията му, а предполагам ще са нужни около 10 хил. лв най-грубо. Знам, че не е много, но ако тръгна да ги събирам, ще минат 5 години.
Чудя се първо има ли хора, които са готови да спонсорират подобни проекти.
Намерих в интернет някакви т. нар. "бизнес ангели", но не знам дали е препоръчително да се разчита на тях.

Другото нещо е, че нямам представа какви пари изкарва един успял сайт от реклами, а и никъде не пише...

дайте някаква информация, каквото и да кажете ще е от полза.

Не знам дали това ще ти помогне, но може и да свърши работа http://web-tourist.net/forum/viewtopic.php?t=80690

Добре е все пак да кажеш наистина по-детайлно каква е идеята ти. Вярвам, че биха се намерили хора да ти помогнат.

Johnniegot

зарплата судьи верховного суда рф

Postby Johnniegot » 01 Jul 2017, 00:29

kapriolqfv

лестницы стеклянные в минске

Postby kapriolqfv » 22 Oct 2017, 11:14

Добрый день господа!

Image

Наша организация занимается свыше 10 лет продажей изделий из стекла в городе Минске.Вот основные виды подукции ,которую мы можем предложить вам:

1)Стеклянные двери –это распашные,раздвижные двери и входные группы. Стеклянные двери преображают и визуально расширяют помещение. Оригинальный внешний вид и визуальная легкость дверей из стекла подойдут к любому интерьеру.

2)Стеклянные козырьки-такие как козырьки на растяжках,козырьки в триплекс. Стеклянные козырьки приобретают по той причине, что они не только защищают входную дверь от погодных сюрпризов, но и элегантно смотрятся на любом фасаде.

3)Стеклянные перегородки –они включают в себя офисные перегородки,перегородки для банков,душевые перегородки и перегородки в интерьер. Стеклянные перегородки становятся неотъемлемой частью современных офисов, торговых центров, развлекательных и спортивных учреждений. Перегородки из стекла придают прозрачность помещениям любой планировки.

4)Стеклянные лестницы -стеклянные лестницы и лестничные ограждения из стекла, а также ограждения балконов и второго света — это прекрасное, современное решение, как для офисных и развлекательных центров, так и для дач или частных домов.
Нам будет приятно видеть у нас на сайте НАЖМИТЕ ССЫЛКУ
офисные перегородки из стекла цена
стеклянные столы на заказ
стекло в межкомнатные двери купить
раздвижные двери стекло межкомнатные цена
журнальные столы со стеклянной столешницей
купить в минске скинали
стеклянная перегородка в душ
раздвижные стеклянные стены
лестницы стекло
офисные стеклянные перегородки минск
раздвижные перегородки из стекла