Автомати за цигари

dobri_emilov

Автомати за цигари

Postby dobri_emilov » 02 Feb 2010, 13:12

Търся информация откъде могат да се купят автомати за цигари. Такива има почти във всички страни от Западна Европа - по гари, заведения, молове. Мисля, че това е удачен бизнес и за България. Ако някой има информация откъде могат да се внесат такива автомати, както и разрешителния режим - дали е същият както за магазините за цигари?

Brain

Re: Автомати за цигари

Postby Brain » 04 Feb 2010, 11:19

Е това с автоматите за цигари предполагам, че донякъде може да има успех. НО в момента с увлеличаването на цените на цигарите хората се засилиха да ги отказват масово... Поне сред моите познати това наблюдавам. Верно си е, че си има заклети пушачи които няма да се спрат, като Андрей Слабаков например :), но си има известен риск .... Ако ти разбият 2-3 автомата и ти вземат цигарите ... Кофти
БРЕЙН ТРЪСТ ЕООД
гр. София, ул. Стара планина 5, ет. 8
Тел.: 0 700 45 400
Тел./факс: 02/439 4000
GSM: 0898 567 561
www.braintrust.bg

nedka27

Postby nedka27 » 04 Feb 2010, 16:24

http://www.topobiavi.com/avtomat-za-cig ... 75169.html
http://www.bezplatno.net/listing-404298 ... igari.html
и най-вече http://zagatto.com/bg/vending/show/%D0% ... D0%B8.html

това е което аз успях да открия в нета за тези автомати.Дано съм помогнала.За мен също представляват интерес, така че ако някой открие друго, моля да пусне линк.

malcho

Postby malcho » 08 Feb 2010, 21:43

Мисля че фирмите, които се занимават с вендинг и внасят такива автомати за кафе, могат да ти доставят и автомати за цигари.
Аз съм се замислял за такива автомати за вестници, дори намерих от къде да взема, но ми се стори много ниска и бавна възвращаемостта. Предполагам, че с цигарите ще е същата работа, а и ако ти разбият машината освен парите, могат да ти вземат и цигарите - ще си двойно набутан(или по скоро тройно, като включим и ремонта на машината).

jorro

Postby jorro » 13 Feb 2010, 17:51

ето пАРИ ОТ ИНТЕРНЕТ

meriqn

Postby meriqn » 15 Nov 2010, 19:44

И аз съм си мислила за автомати с разли1ни стоки, тези с цигарите може би ще са най-сложни :)
Но при добро проучване и правилно местоположение, автомати за кафе или за разни сладки като кит-кат, корни, малки чипсове, биха имали добро развитие, а оттам - напред и по-големи успехи :)

Krasio

Postby Krasio » 07 Dec 2010, 18:39

Ония ден случайно чух за някви автомати от англия, които се пълнят с бонбони иядки и залагалки, и били супер яки.
Забравих им името, някой сеща ли се?

mirka

Postby mirka » 16 Dec 2010, 15:12

dobri_emilov wrote:Търся информация откъде могат да се купят автомати за цигари. Такива има почти във всички страни от Западна Европа - по гари, заведения, молове. Мисля, че това е удачен бизнес и за България. Ако някой има информация откъде могат да се внесат такива автомати, както и разрешителния режим - дали е същият както за магазините за цигари?

Мисля, че имаш чудесна бизнес идея. Но някои от коментиралите са прави, наистина сега има известен отлив от пушенето. По-скоро почнаха да си свиват хората, не толкова да ги отказват,определено не мисля, че загива този бизнес. Както казаха някои, ако намериш подходящи места, на които със сигурност ще минават много хора, със сигурност ще е успешен един такъв бизнес. Истина е, че може да има посегателства от вандализъм, но това се отнася за всички по-малки пространства. Все пак е добре да помислиш и за гледната точка на общината, какви са таксите и т.н., за да ги поставиш на тези места и дали е възможно.