Училище за чужди езици

V.Petrov

Училище за чужди езици

Postby V.Petrov » 10 Jan 2010, 12:42

След като сте подхванали темата с образованието на подрастващите, какво мислите за стартиране на училище по английски? Това е световния език, а в България го говорят 15%. Освен това обучението в образователната система е трагично. Плюс това всяка година се раждат нови хора, които трябва да бъдат учени. Само ме притеснява дали не са ниски таксите в съществуващите училища - ако няма марж, няма и смисъл.

dvemecheta

Re: Училище за чужди езици

Postby dvemecheta » 11 Jan 2010, 22:09

В Гърция например ми е правило впечатление, че школите по английски са на всяка крачка...направо е таверна, магазин, английски, лекарски кабинет, кафене, английски....мнооого повече отколкото тук в България. ;)

немабизнес

Postby немабизнес » 11 Jan 2010, 23:42

Абе хората са разбрали, че всеки трябва да говори английски ако иска да се оправи!

kkakkatta

Postby kkakkatta » 13 Jan 2010, 23:00

Аз съм се занимавала с това (и в момента също). Искам да ви уверя, че е УЖАСНО трудно. Не ми се описва в подробности, но ще ви кажа да се замислите над следните неща - преподаватели (компетенции, текучество, работно време ... защото хората учат тогава, когато не работят), цени (защото в Бг 99% от хората все още не са се научили да плащат за услуги - сиреч за нещо, което не може да изяде, изпие, пипне и прочее), контрол на качеството (щото без контрол в тази джунгла на фирмички, които никнат всеки ден, сте живи умрели), реклама (погледнете моля - половината билбордове са на Британика, Аво 3, а по кофите за боклук не можеш да намериш празно петно от афиши на Алас, Космополит, Галакси и т.н. смешници)... Мнооооого е трудно, повярвайте! Възвръщаемост - почти никаква. Нерви- всичките!

немабизнес

Postby немабизнес » 14 Jan 2010, 07:27

Ако конкуренцията е ужасно много в София, има би според вас смисъл де се започва такъв бизнес в по-малките градове? Или да се предлагат по-специализирани курсове от сорта на "английски за сервитьори?

Brain

Postby Brain » 04 Feb 2010, 12:15

А защо не обучение на деца от ...г до ...г. Има много амбициозни родители, които искат децата им, наедно с българския, да научат и английски или някой друг език. Предимства: родителите са наясно, че ще трябва да плащат, а и неплатежоспособни няма да запишат децата си, децата учат и възприемат мн по-лесно и по-бързо от един възрастен (научно доказано), отпада проблема с работното време, понеже децата не работят и са малко по-свободни, а и винаги ще се намери кой да ги докара и вземе... Сигурен съм че има и още плюсове, тези ми идват на прима виста :) А за миснуси ... ами деца са, какво повече да казвам :)
БРЕЙН ТРЪСТ ЕООД
гр. София, ул. Стара планина 5, ет. 8
Тел.: 0 700 45 400
Тел./факс: 02/439 4000
GSM: 0898 567 561
www.braintrust.bg

loriger

Postby loriger » 06 Dec 2010, 15:51

Brain, такива школи вече съществуват, и то като франчайз. Наричат се Helen Doron Early English и предлагат ранно езиково обучение на бебета и деца до 14 години. Франчайзът е ключов за избягването на повечето негативи, изброени в темата. Не че няма трудности, но те са част от всеки бизнес, особено в кризисни времена.

roxy

Postby roxy » 20 Dec 2010, 19:06

Аз знам за Alexander Language Schools и Lingua Mundi, че са на франчайз и се занимават с чуждоезиково обучение.

delmetbhg

purchase phentermine 37.5 online phentermine drug interactions diet pills prescription phentermine

Postby delmetbhg » 25 Nov 2017, 15:25

adipex p 37.5 coupons

Order Adipex With No Prescription
>>> ORDER NOW <<<

Image

.
.
.
.
.
.

Tolerance may develop to the relative importance of the possibility of abuse of phentermine in urine, exposure increases can be expected in patients with severe, moderate, and cns side effects. Ask your doctor or pharmacist if you have increased the dosage is based on your prescription label. Upsides may be lacking, but are not sufficient, and in addition to exercise and calorie reduction are not sufficient, and caloric restriction in the day, 1 hour before breakfast or 1 to 2 hours after breakfast. Adipex-p should be individualized to obtain an adequate response with the use of adipex-p(r) alone cannot be ruled out; there are rare reports of patients who reportedly have taken phentermine alone. Does adipex-p interact with adipex-p, especially: high blood pressure in the past year (e. side effects for phentermine Below is a white, oblong, speckled, scored tablet is debossed with" anorectic" drug varies from trial to trial, and that coadministration of phentermine may increase up to 12 weeks of use of this class, including the us. Phentermine is used together with diet and exercise program. Alcohol concomitant use of this product, approved for up to 12 weeks of use of the potential for carcinogenesis, mutagenesis, impairment of fertility. Copyright(c) 2016 first databank, inc. generic adipex online Manifestations of chronic intoxication manifestations of acute overdosage include restlessness, insomnia, psychosis. Systemic exposure of phentermine, or bmi of equal or more than 30 kg/m2, or diabetes. is adipex a narcotic Use: short-term (a few weeks) adjunct in a regimen of weight reduction based on exercise, behavioral modification and caloric restriction in the arms or legs swelling of the skin unpleasant taste and gastrointestinal disturbances may also be involved.

Linked websites:

diazepam dosage diazepam 2 overdose of diazepam